pcl
19 بهمن 1401 - 03:11

فلاحی‌راد: قهرمانی در چنگ‌مان بود/ تیم اول را بردیم اما دوم شدیم

سرمربی تیم تکواندو مس سونگون ورزقان گفت: اگر در مسابقات تنها یک برد بیشتر در بخش انفرادی به دست می آوردیم، قهرمانی خود را حفظ می کردیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حسن فلاحی‌راد در مورد نایب قهرمانی تیم تکواندو مس سونگون گفت: واقعا تیم ما مستحق قهرمانی بود و با امتیاز برابر و تنها به خاطر یک برد انفرادی کمتر قهرمانی را از دست دادیم.

وی گفت: در اکثر نفرات به دلیل مصدومیت فقط یک نفر داشتم و این کارم را برای ترکیب تیم سخت می‌کرد، اما خدا را شاکرم که با نتایج خوبی مسابقات را به پایان بردیم، هر چند تیم تکواندو مس سونگون شایسته قهرمانی بود.

فلاحی‌راد تاکید کرد: به دلیل اینکه 2 ملی پوش داشتیم یک بازی ما معوقه شد و در هفته بعدی علاوه بر بازی سنگین مقابل مس کرمان و زاگرس، در بازی سوم آن روز که معوقه بود به مصاف پالایش نفت آبادان رفتیم و در حالی که باید 6 بر 2 برابر این تیم به پیروزی می‌رسیدیم، به دلیل مصدومیت چند تکواندوکار و خستگی از بابت دو رقابت سنگین قبلی، با نتیجه 5 بر 3 مغلوب شدیم.

وی در مورد عملکرد شاگردانش گفت: علی احمدی در وزن هفتم به دلیل برد در تمامی مسابقات به عنوان بهترین تکواندوکار مسابقات شناخته شد. میرهاشم حسینی را قبل از مسابقات جهانی استراحت دادم تا مصدوم نشود و امیرمحمد بخشی هم در دو وزن به میدان رفت و در مجموع علی احمدی، میرهاشم حسینی و امیرمحمد بخشی باختی نداشتند، اما علی احمدی به دلیل مسابقه بیشتر بهترین تکواندوکار مسابقات معرفی شد.

وی در مورد بهترین مسابقه تیم مس سونگون گفت: ما برابر شهرداری ورامین به برتری 7 بر یک دست یافتیم و این بهترین مسابقه تیم بود و بابت همین مسابقه ناراحت هستم که شهرداری ورامین را قاطعانه شکست دادیم، اما بعد از این تیم نایب قهرمان مسابقات شدیم.

انتهای پیام/60017

منبع: فارس
شناسه خبر: 1026607