pcl
10 بهمن 1401 - 17:36

واگذاری واحد مسکونی به خانواده‌های دارای فرزند چهار قلو

زنجان-استاندار زنجان گفت: برای سه خانواده دارای فرزند چهار قلو واحد مسکونی تامین شده که در ایام‌الله دهه فجر به سرپرستان این خانواده‌ها تحویل داده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن افشارچی روز دوشنبه در پنجمین جلسه شورای مسکن که با محوریت قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در محل استانداری زنجان تشکیل شد، اظهار کرد: توجه به مقوله تامین مسکن بسیار مهم است و در این راستا با توجه به قانون «حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» اداره‌کل راه‌وشهرسازی استان نسبت به اجرای این قانون مدیریت و برنامه‌ریزی لازم را داشته و به جد پای کار باشد.

وی تصریح کرد: اداره‌کل راه‌وشهرسازی استان طی یک ماه آینده نسبت به تامین زمین برای خانواده‌های دارای فرزند سه قلو در استان که تعداد محدودی است تمهیدات لازم را اتخاذ کند.

استاندار زنجان گفت: خوشبختانه با همکاری لازم برای سه خانواده دارای فرزند چهار قلو در استان واحد مسکونی تامین شده که در ایام‌الله دهه فجر تحویل داده می‌شود.

افشارچی تاکید کرد: از اداره‌کل راه‌وشهرسازی استان درخواست دارم نسبت به تامین زمین برای خانواده‌های سه فرزند به بالا در استان تمهیدات لازم را در منطقه در نظر بگیرد.

در ادامه این جلسه، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان گفت: یکی از بحث‌های جدی قانون «حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» مربوط به بخش مسکن است که باید ویژه دیده شود.

سیده‌فائزه موسوی تاکید کرد: باید در این حوزه به صورت خیلی اساسی پای کار بوده و مدیریت لازم صورت گیرد تا پاسخگوی مطالبه مردم باشیم.

وی افزود: خوشبختانه با مدیریت خوب مدیرکل راه و شهرسازی استان سه واحد مسکونی طی دهه فجر به سه خانواده دارای فرزند چهار قلو تحویل داده خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1008200